top of page
a1.jpg

MEKANİK 3D MODELLEME HİZMETLERİ

Çeşitli makine parçalarının ve bileşenlerinin yüksek kaliteli 3D modelleme, taslak hazırlama ve detaylandırmasını sağlıyoruz. Şirketimiz ayrıca dünya çapında çeşitli müşterilere hizmet vermek için çeşitli makine bileşenleri, sac metal ürünler, endüstriyel ürünler, ağır makine parçaları, inşaat makineleri veya diğer cihazlar için üç boyutlu mekanik animasyonlar oluşturmaya yardımcı olur.

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
endüstriyel modelleme

Endüstriyel Ekipman Tasarımı

Yüksek kaliteli çizim ve analiz becerilerimizi kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hassas, özel 3D endüstriyel makine modelleri oluşturuyoruz.

arara.jpg

Otomobil Parçaları Tasarımı

Yaratıcı ekibimiz , çeşitli otomobil parçaları, mekanik bileşenler, otomotiv ürün planları vb. İçin mekanik 3D modelleme hizmetlerimiz aracılığıyla mükemmel modeller oluşturmak için en son pazar trendlerini takip eder .

montaj modelleme 3d

Açık Montaj Tasarımı

Açık montaj tasarımı, müşterilerin 3D montaj çizimlerinden değerlendirmeleri düzene sokarak üretim maliyetlerini azaltmalarına, gerekli değişiklikleri yapmalarına ve üretilmeden önce işlevselliği temsil etmelerine yardımcı olabilir.

çamaşır-makinesi-3d.jpg

Ev Aletleri Tasarımı

Ev aletlerinin doğru 3D modellerini tasarlamak için gelişmiş teknolojiler kullanıyoruz, böylece fonksiyonel ev aletlerinin oluşturulmasına ve işletmelerin ürünlerini verimli bir şekilde pazarlamasına yardımcı oluyoruz.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
game 3d model
piano 3d model
gemi 3d
bottom of page