top of page
ani.jpg

3D ANİMASYON HİZMETLERİ

Eskisehir3d, rekabetçi alanda yüksek değerli ve birinci sınıf profesyonel 3D animasyonlu tasarımlar arayan müşterilere sayısız 3D animasyon hizmeti sunar. Ürün ve hizmetlerinin ayrıntılı gösterimi için dünyanın her yerinden çeşitli müşterilere göz alıcı tasarımlar sunarak hizmet verdik. Etkileşimli hikaye tahtaları, karakter tasarımı, logo tasarımları, şirket sunumları, kurumsal videolar, açıklayıcı videolar, sanal turlar, ürün tanıtımları vb. Gibi çeşitli projeler üzerinde çalıştık.

En iyi animasyon hizmet sağlayıcılarından biri olarak, hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz ve projelerinde her zaman% 100 müşteri memnuniyeti sağlamaya inanıyoruz.

Yüksek kaliteli 3d animasyonlu videolar sergileyerek müşterilerimizin rakiplerine karşı rekabet avantajı kazanmalarına yardımcı olur. Konsept tasarımı, hikaye tahtası oluşturma, arma, modelleme, tekstüre etme, işleme, aydınlatma ve son birleştirme dahil olmak üzere istekleri doğrultusunda tüm animasyon süreciyle ilgilenebiliriz.

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
WhatsApp Image 2023-04-28 at 16.55.48 (1).jpeg

Kurumsal Animasyon Tasarımı

Kurumsal animasyon hizmetlerimiz, kurumsal sektördeki şirketler tarafından başarı hikayelerini, vizyonlarını veya değerlerini potansiyel müşterileri ve çalışanları ile paylaşmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. 

tibbi.jpg

Tibbi Animasyon Tasarımı

Müşterilerimize çeşitli ihtiyaçlarına hizmet etmek için geniş bir tıbbi animasyon hizmetleri yelpazesi sunmak için kapsamlı bir deneyim ve eğitim aldık. 

WhatsApp Image 2023-04-28 at 16.50.18.jpeg

TV Reklamları için Animasyon Tasarımı

3D çizgi film oluşturma konusunda geniş deneyime sahip olan 3D animasyon stüdyomuz, projelerinin ihtiyaçlarına göre müşteriler için TV reklam animasyonu geliştirmek için 3D çizgi film video hizmetleri sunmaktadır.

yağmurun-oluşunu-3d.jpg

E-eğtim için 

Animasyon Tasarımı

Çeşitli e-Öğrenim çözümleri sunma konusunda uzmanlığa sahip olarak, öğrenme deneyimini geliştirmek ve öğrencilerin ilgi düzeylerini artırmak için anlayışlı konsept ve açıklayıcı videolar ve animasyonlar oluşturuyoruz.

WhatsApp Image 2023-04-28 at 16.55.47 (4).jpeg

Ürün Animasyon Tasarımı

Tanınmış bir 3D ürün animasyon şirketi olarak, müşterilerimize, özelliklerine bağlı kalarak çarpıcı ürün tasarımları oluşturmak için birinci sınıf ürün animasyon hizmetleri sunuyoruz. 

nina.jpg

Oyun için Animasyon Tasarımı

Müşterilerimize oyunlar için yüksek kaliteli 3D videolar sunuyoruz. Ayrıca, kullanıcıların oyun deneyimini yükseltmek için çarpıcı 3D animasyonlu set tasarımları oluşturmak için gerekli ayrıntıları birleştirebiliriz.

yumurta.jpg

Çizgi film Animasyon Tasarımı

Müşterilerimize mesajlarını izleyicilere en etkili ve akılda kalıcı şekilde ulaştırmak için çizgi film animasyon hizmeti veriyoruz.

WhatsApp Image 2023-04-28 at 16.52.22.jpeg

Endüstriyel Animasyon Tasarımı

Sunduğumuz çözümler ile, müşterilerin çok çeşitli mühendislik ve teknik gereksinimlerini karşılamak için gelişmiş teknikler kullanarak son derece ayrıntılı, işlevsel ve birinci sınıf 3D animasyon hizmetleri sağlıyor.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
bottom of page