top of page
Untitled-2.jpg

3D VR ANİMASYON HİZMETLERİ

Sanal Gerçeklik, “Virtual Reality – VR” sanal bir evrenin sanki içindeymişiz gibi hissetmemizi sağlamaya çalışan bir takım kavramlar ve araçlar bütünüdür.

VR (Sanal Gerçeklik) ise, gerçek hayatta bir ortamın veya durumun yapay, bilgisayar tarafından üretilen bir benzetim veya yeniden yaratılmasıdır. Bu teknolojide, gözlük takan kullanıcının, başta görme ve işitme duyularını uyarılarak, ona bir simüle gerçekliği yaşatılıyor. Sanal gerçeklik, tamamen üretilen ve yönlendirilen kendi gerçeğini yaratıyor.

Eskisehir3d de teknolojinin getirdiği yenilikler ile müşterilerini olan üstü bir deneyim sunuyor ve yüksek derecede gerçekçi bir VR animasyonları hazırlayarak istedikleri hedef pazarı çok daha profesyonel ve ileri teknolojik bir çözümü sunuyor.   

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
VR--EV.jpg
Mimari VR Animasyon Tasarımı

Tanınmış bir 3D ürün animasyon şirketi olarak, müşterilerimize, özelliklerine bağlı kalarak çarpıcı ürün tasarımları oluşturmak için birinci sınıf VR animasyon hizmetleri sunuyoruz.

yağmurun-oluşunu-3d.jpg
E-öğretim VR Animasyon Tasarımı

Çeşitli e-Öğrenim çözümleri sunma konusunda uzmanlığa sahip olarak, öğrenme deneyimini geliştirmek ve öğrencilerin ilgi düzeylerini artırmak için anlayışlı konsept ve açıklayıcı VR animasyonlar oluşturuyoruz.

WhatsApp Image 2023-04-28 at 17.06.05.jpeg
Endüstriyel VR Animasyon Tasarımı

Sunduğumuz çözümler ile müşterilerin projelerini sunmayı ve pazarlamayı çok daha kolaylaştırarak işlevsel ve birinci sınıf VR animasyon hizmetleri sağlıyoruz.

vr animasyon.jpg
Oyun için VR Animasyon Tasarımı

Müşterilerimize oyunlar için yüksek kaliteli VR videolar sunuyoruz. Ayrıca, kullanıcıların oyun deneyimini yükseltmek için çarpıcı VR animasyonlu set tasarımları oluşturmak için gerekli ayrıntıları birleştirebiliriz

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
bottom of page