top of page
motiontracking.jpg

3D MOTION TRACKING

ANİMASYON HİZMETLERİ

Motion tracking tekniği nerdeyse tüm alanlara kullanılmış bir 3d animasyon türüdür. Bazen ürünü gerçek bir mekânda hayal etmek için, bazen tüm animasyonun maddi açısından daha uygun hale getirebilmek için ya da gerçek olmayan bir nesne gerçeğin bir parçasını yapmak için kullanılmış bir teknik. Eskisehir3d, müşterilerini tam bu sırada kaliteli ve gerçekçi bir çözüm sunuyor.

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
ürün.jpg

Ürün MT Animasyon Tasarımı

Fuarlarda, toplantılarda, yada herhangi bir ürün tanıtımı ihtiyaç duyulduğu anda, tracking motion tekniği kullanarak gerçek videolara tasarladığımız ürünün 3D modelini entegre ederek, tam müşterinin ulaşmak istediği hedefe ilerlemesine yardımcı oluyoruz.

kg.jpg

TV Reklam MT Animasyon Tasarımı

TV reklamlarında yaygın kullanılan Motion tracking tekniğinden faydalanarak müşterilerimizi kaliteli video hizmetleri sunmaktayız.

street-figter.jpg

Oyun MT Animasyon Tasarımı 

Yeni trend olarak oyunlarda gerçek videolar kullanmak, motion tracking animasyonumuz bu konuda farklı konseptlerde çok kullanışlı ve ekonomik bir çözüm olarak sunuyoruz.

mtion tracking.jpg

Çizgi Film MT Animasyon Tasarımı 

Müşterilerimize mesajlarını izleyicilere en etkili ve akılda kalıcı şekilde ulaştırmak için Motion tracking kullanarak çizgi film animasyon hizmeti veriyoruz. 

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
bottom of page