top of page
room 3d-2.jpeg

3D MODELLEME HİZMETLERİ

Günümüzde en iyi şirketlerin çoğu, pazarlama / satış ve iyileştirmede sanal tasarımın sunduğu tüm fırsatlardan yararlanmak için tüm ürünlerini, makinelerini, binaları vb. Modellemeyi tercih ediyor. Bunun için, çeşitli endüstri sektörlerinden müşterilerimize özel 3D modelleme hizmetleri sunmak için gelişmiş bir altyapıya ve yaratıcı 3D modelleme ekibine sahibiz. Hizmet kalitesinden ödün vermeden tüm müşterilerimizin proje özelliklerini, estetik gerekliliklerini ve bütçe kısıtlamalarını kapsayan planlar hazırlayabiliriz.

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
WhatsApp Image 2023-04-28 at 16.55.47 (6).jpeg

3D Ürün Modelleme

3D ürün modelleme hizmetlerinin olanak ve fırsatlarından yararlanarak, müşterinin ihtiyacına bağlı olarak hassas üç boyutlu ürün modelleri oluşturabiliriz.

mekanik 3d

3D Mekanik Modelleme

Mekanik ve endüstriyel sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler, desteğimizi alarak üretim faaliyetlerine her zaman büyük değer ve daha fazla kurumsal kar getirebilirler.

ev-son.jpg

3D Mimari Modelleme

3D modelleme hizmetleri sunan profesyonel şirketlerden biri olarak, yüksek kaliteli mimari modeller oluşturma söz konusu olduğunda müşterinin tüm gereksinimlerini karşılayabiliriz.

3d Fuar modelleme

3D Fuar Stand Modelleme

Müşterilerin daha fazla müşteri çekerek işlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için en iyi 3D stand  alanlarını tasarlamak için uzmanlaştık.

me1.jpg

3D Paketleme Tasarımı

Ambalaj malzemeleri için marka kimliğini geliştirmek için çeşitli ürün kutuları için 3D ambalaj tasarım hizmetleri sunuyoruz.

oyun 3d modelleme

3D Oyun Sahneleri 

Oyun endüstrisinin çeşitli ihtiyaçlarına hizmet etmek için basitten ileri düzeye doğru 3D oyun donanımlarını veya varlıklarını modelleme konusunda becerikliyiz.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
makina-kol-3d.jpg
jet-motoru-3d.jpg
WhatsApp Image 2023-04-28 at 17.23.38.jpeg
piano 3d model
mekanik.jpg
3d-lokomotif_edited.jpg
3d karakter
yat.jpg
ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!size en yakın sürede dönüş yapacağız!

bottom of page