top of page
ek_6.jpg

MİMARİ 3D MODELLEME HİZMETLERİ

3D ev planları, kuleler, apartmanlar, alışveriş merkezleri, oteller, kurumlar, restoranlar, hastaneler, konut ve ticari binalar gibi çeşitli mimari modelleri oluşturmak için özel 3D modelleme hizmetleri sunuyoruz. Güvenilir bir 3D modelleme dış kaynak hizmeti sağlayıcısı olarak sunuyoruz. Müşterilerimiz, çeşitli inşaat projelerinin planlanması, tasarlanması ve görselleştirilmesinin tüm aşamalarında onları desteklemek için çeşitli 3D mimari modelleme hizmetleri. Mimarlara, iç mimarlara, emlak satıcılarına, inşaat müteahhitlerine, mühendislere ve danışmanlara 3D proje gereksinimlerine göre iç veya dış mimari modeller oluşturmaları için yardımcı oluyoruz.

 

3D görselleştirme hizmetlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz, bu yüzden en çok tercih edilen mimari modelleme firmalarından biriyiz. Ayrıca, yaratıcı tasarımcılarımız tüm kullanıcı özelliklerini karşılar ve 3D ev tasarım planlarını oluştururken en küçük ayrıntıları optimum şekilde ekler.

 

3D bina modellerimiz, ev tasarımımız ve kat planı tasarımlarımız, inşaattan önce gerçek mimari yapıya kesin bir genel bakış sunar. Ayrıca, yaklaşan projeleri için son derece ayrıntılı gerçekçi görselleştirmelerle birlikte 3D izlenecek yol animasyonları sunuyoruz.

 

3D mimari modelleme için benzersiz dış kaynak desteği sunuyoruz.

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
iç mimar 3d eskiehir

İç Tasarımı 

Net, kolay müdahale edilen ve profesyonel bir bakış sahip edilmek için, Mühendislik firmaları, müteahhitlik firmaları ya da bireyleri kaliteli iç tasarım çözümleri sunuyoruz.

iç tasarım 3d ekişehir

Dış Tasarımı 

Pazarlama kademesini profesyonel ve daha cazip halı getirmek için Mühendislik firmaları, müteahhitlik firmaları kaliteli dış tasarım çözümleri sunuyoruz.

ppeyzaj 3d modelleme

Peyzaj Tasarımı 

İnşaat sektöründe son yıllarda peyzaj son derece öneli bir yeri alması ile, ve yapılan binaların değer artırması sayısında, son derece şık ve kullanışlı peyzaj tasarım çözümleri sunuyoruz.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
house 3d
aa1.jpg
c8.jpg
room 3d-2.jpeg
bottom of page