top of page

ESKISEHIR3D STÜDYOMUZ

Eskisehir3D, 3D Görsel modelleme ve animasyon  endüstrisi için yüksek kaliteli 3D içerik çözümleri Sunmaktadır.

Yenilikçi Simülasyon,

Sanal ve Artırılmış Gerçeklik (VR ve AR)

ve Eğitim Animasyonları üretmektedir..

 

Eskisehir 3D modelleme ve animasyon stüdyomuz, 3D animasyonlar renderlar dahil olmak üzere uzmanlık ve çok çeşitli animasyon hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız olarak yalnızca görsel olarak çarpıcı değil, aynı zamanda gerçekçi bir şekilde canlandırılan ve işlenen mühendislik, tıp, eğitim ve tanıtım materyalleri oluşturmak Bu ürünlerin Tanıtım, imalat, kullanım gibi 3d animasyonlarını gerçekleştirmekteyiz.

 3D animasyon projelerimize hem teknik ustalığı hem de klasik sanatsal duyarlılıkları getiriyoruz. İster eski bir otomobilin cilalı kromu, ister yenilikçi ürününüzün karmaşık işleyişi veya hayalinizdeki bir obje olsun. Müşterilerimiz için tasarladığımız ve ürettiğimiz içeriğe titiz ayrıntılar koyma konusunda sektörde kanıtlanmış bir geçmişe sahibiz.

Untitled-1.jpg

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin tüm özelliklerini ve gereksinimlerini karşılayan benzersiz kalitede sarılmış orijinal, benzersiz ve çarpıcı 3D tasarımlar sunmaktır.

3dd.jpg

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yaratıcılık ve iş zekamızı kullanarak tercih edilen 3D animasyon stüdyosu olarak büyümektir.

Teklifimiz

  • Birinci sınıf kalite güvencesi: Müşterilerin taleplerini ve özelliklerini karşılamak için hizmetlerimizin en iyisini sunarak benzersiz ve kaliteli çıktılar sunmayı garanti ediyoruz .

  • Ekonomik hizmetler: 3D tasarım çözümlerinin en iyi sağlayıcılarından biri olma ününe sahip olsak da, boyutu ve zorluğu ne olursa olsun her tür projeyi en uygun fiyata ele alıyoruz .

  • İşbirlikçi proje ekosistemi: Müşterilerimizle en iyi 3D tasarımları oluşturmak isteyen iş ortakları olarak ilişkilendiririz ve bu nedenle onlarla işbirliğine dayalı bir proje ekosisteminde yakın çalışırız.

  • Çekirdeğe özelleştirme: Üstlendiğimiz her projenin farklı seviyelerde benzersiz olduğunu biliyoruz ve bu nedenle şaşırtıcı bir şekilde özelleştirilebilir, ölçeklenebilir ve müşterilerin bize ihtiyaç duyduğu gibi esnekiz.

toplantı-3d.jpg
1 slite.jpg
bottom of page