top of page
Adsız.jpg

ANİMASYON

HİZMETLERİ

Eskisehir3d, rekabetçi alanda yüksek değerli ve birinci sınıf profesyonel 3D animasyonlu tasarımlar arayan müşterilere sayısız 3D animasyon hizmeti sunar. Ürün ve hizmetlerinin ayrıntılı gösterimi için dünyanın her yerinden çeşitli müşterilere göz alıcı tasarımlar sunarak hizmet verdik. Etkileşimli hikaye tahtaları, karakter tasarımı, logo tasarımları, şirket sunumları, kurumsal videolar, açıklayıcı videolar, sanal turlar, ürün tanıtımları vb. Gibi çeşitli projeler üzerinde çalıştık.

En iyi animasyon hizmet sağlayıcılarından biri olarak, hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz ve projelerinde her zaman% 100 müşteri memnuniyeti sağlamaya inanıyoruz.

Yüksek kaliteli 3d animasyonlu videolar sergileyerek müşterilerimizin rakiplerine karşı rekabet avantajı kazanmalarına yardımcı olur. Konsept tasarımı, hikaye tahtası oluşturma, arma, modelleme, tekstüre etme, işleme, aydınlatma ve son birleştirme dahil olmak üzere istekleri doğrultusunda tüm animasyon süreciyle ilgilenebiliriz.

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
yağmurun-oluşunu-3d.jpg

3D Animasyon

Eskisehir3D, farklı, çarpıcı, kaliteli ve hedef odaklı 3D animasyon çözümleri sunuyor. Fazla bilgi için tıklayınız.

WhatsApp Image 2020-10-24 at 19.10.08.jp

VR Animasyon

Eskisehir3D, farklı, çarpıcı, kaliteli ve hedef odaklı VR animasyon çözümleri sunuyor. Fazla bilgi için tıklayınız.

ürün.jpg

Motion Tracking 

Animasyon

Eskisehir3D, farklı, çarpıcı, kaliteli ve hedef odaklı Motion tracking animasyon çözümleri sunuyor. Fazla bilgi için tıklayınız.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
bottom of page