top of page
ren0001.jpg

ÜRÜN 3D MODELLEME HİZMETLERİ

Eskisehir3D, çeşitli endüstri sektörlerinden müşterilere özel 3D modelleme hizmetleri sunmak için gelişmiş altyapı ve yaratıcı 3D modelleyicilerden oluşan bir ekipten oluşur. Yıllar içinde, inşaat şirketleri, mühendisler, film yapımcıları ve animasyon stüdyoları tarafından hizmet tekliflerini daha çekici ve müşterileri için katma değerli hale getirmek için başarıyla kullanılan çeşitli 3B modeller tasarladık.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden tüm müşterilerimizin proje özelliklerini, estetik gerekliliklerini ve bütçe kısıtlamalarını kapsayan planlar hazırlayabiliriz.

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
robot3d.jpeg
Oyun için modelleme

Oyun geliştiricilerine, bir oyunun temasına, planına ve genel estetiğine uygun şekilde uyan ve ilgi çekici deneyimler yaratabilen karmaşık, benzersiz ve ilginç 3D oyun varlıkları tasarlamalarına yardımcı oluyoruz.

yat.jpg
Mobilya Modelleme

Farklı sektörlerden müşterilerin hassas ihtiyaçlarına hizmet etmek için farklı mobilya tasarımları için yüksek kaliteli 3D mobilya modelleme hizmetleri sunuyoruz. 

Uzmanlarımız, aydınlatma, malzeme, ölçekleme, doku ve stil dahil olmak üzere ürün modeli özelliklerine tüm dikkatini veriyor.

me1.jpg

Ambalaj Tasarımı

Müşterilerimizin belirli sektöre ve paket 3D model markalama hedeflerine göre özelleştirilmiş ürün paketleri tasarlayabiliriz. 

karakter.jpg

Karakter Modelleme

Perakende, ticari, sağlık, rekreasyon ve daha fazlası gibi farklı sektörlerden müşterilerin hassas ihtiyaçlarına hizmet etmek için farklı karakter tasarımları için yüksek kaliteli 3D modelleme hizmetleri sunuyoruz. 

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
guitar 3d model
kepçe.jpg
king-şömine-3d.jpg
jet-motoru-3d.jpg
bottom of page