top of page
2.jpg

3D ÜRÜN RENDER HİZMETLERİ

En kaliteli hizmet sunumumuz nedeniyle, hizmetlerimiz önde gelen reklam ajansları, grafik tasarımcılar ve çeşitli kuruluşlar tarafından aranmıştır.

 

Yıllar geçtikçe, ürün sunumumuz, aşağıdakiler gibi çeşitli endüstri bölgelerinden büyük ve küçük ölçekli işletmelerle ilişkilendirilmiştir:

 

    Otomobil mühendisliği şirketleri ve üreticileri

    Mobilya tasarımcıları ve imalat

    Banyo ürünleri ve aksesuarları imalatı

 

    Makine tasarımcıları ve imalat

    Tıbbi ekipman üreticileri

ÖRNEK HİZMETLERİMİZ
oyun render eskişehir
Oyun için Render

Oyun geliştiricilerine, bir oyunun temasına, planına ve genel estetiğine uygun şekilde uyan ve ilgi çekici deneyimler yaratabilen karmaşık, benzersiz ve ilginç bir 3D oyun varlıkları oluşturmak için nesnelerin renderini kaliteli bir şekilde düzeliyoruz.

yatak-3d.jpg
Mobilya Renderi

Farklı sektörlerden müşterilerin hassas ihtiyaçlarına hizmet etmek için farklı mobilya tasarımları için yüksek kaliteli 3D mobilya renderi hizmetleri sunuyoruz. 

imalat render eskişehir
Endüstriyel Renderi

Yüksek kaliteli çizim ve analiz becerilerimizi kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre 3 boyutlu endüstriyel makine modelleri için yüksek kaliteli renderlar sunuyoruz.

me1.jpg

Ambalaj Renderi

Müşterilerimizin özel sektöre ve paket 3D model markalama hedeflerine göre ürün paketleri için yüksek kaliteli renderlar sunabiliriz.

karakter.jpg

Karakter Renderi

Reklam, animasyon, medya, filim ve daha fazlası gibi farklı sektörlerden müşterilerin hassas ihtiyaçlarına hizmet etmek için farklı karakter tasarımları için yüksek kaliteli 3D Render hizmetleri sunuyoruz. 

arara.jpg

Otomotiv Renderi

Otomobiller, otomotiv parçaları ve yedek parçaları, bisikletler vb. Otomobiller ve ilgili ürünler için uygun fiyata üstün kaliteli renderlar sunuyoruz.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ
2.jpg
WhatsApp Image 2023-04-28 at 16.52.22.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-28 at 16.50.18.jpeg
WhatsApp Image 2023-04-28 at 17.06.05.jpeg
bottom of page